Onás

Život je jako bonboniéra, nikdy nevíš co ochutnáš

Můj příběh

Vítám vás na našem eshopu

 

 Celé je to rodinná práce. V roce 2010 jsem rozjel eshop Marmiton.cz. Měl jsem blízko ke gastronomii a po návratu z Anglie jsem se chtěl postavit na vlastní nohy a rozjet něco vlastního. Bez větších finančních zásob je to opravdu těžká a dlouhá práce. Jediné co na začátku máte je nadšení a snaha nabídnout, co tu ještě není. A jedna důležitá věc, na kterou nesmím zapomenout – rodina a přátelé. Bez těch by se nedalo nic vytvořit.

Eshop se rozjel opravdu skvěle. Nyní se rozrůstáme, zvětšili jsme prostory, podporu ze strany rodiny a přátel stále mám, proto přišel v roce 2017 nový projekt – Botydoroboty.cz.

V roce 2016 jsem se seznámil se svou přítelkyní Zuzanou. Ta mi přinesla do mého podnikání spoustu zkušeností s technologiemi obuvi od významných celosvětových firem (pracovala totiž roky ve firmě zabývající se prodejem sportovní a turistické obuvi jako specialista na technologie obuvi).

Zjistil jsem, že poptávka po kvalitním pracovním oblečení a obuvi je velká a protože již máme zavedený systém, pustili jsme se do toho. Zpočátku to bylo jen o obuvi, ale nyní je to i oblečení bez potisku, na které si od nás můžete nechat vyšít vaše logo nebo jméno.

Zaměřujeme se na veškeré obory. V každém firmě potřebují trička, polokošile, mikiny, plášťe, košile nebo pohodlnou certifikovanou protiskluzovou obuv.

Největší předností našeho zboží je jeho kvalita a funkčnost. V Americe dokonce vyšla studie u které bylo zjištěno, že speciální podrážky obuvi Shoes for Crews snížily počet úrazů na pracovištích a ušetřily firmám velké náklady za vyplacení nemocenských.

Můžete nás navštívit i v našem obchůdku, který je na ulici Heršpická 6 v Brně, v 1. patře nad obchodem Barvy a laky.

 

Těším se na vás.

Budík Petr

majitel

na pibh 1